Back to Question Center
0

Sadece Yazıdan Fazla Mesaj - uSomaltan Değerli Pazarlama Taktikleri

1 answers:

I-Bir işletmeyle çalışırken, reklamcılık hayatınızın hayati bir parçası haline gelr ve pazarlama iyo ilgili bir şey söylemeden veya duymadan herhangi bir gün geçmez. I-Pazarlama dünyasında, i-hedef kitleyi i-yeklikhi ye-yenilikçi i-teknik i-strateji bulunmaktadır. I-Ancak bazen, i-sizin i-in-seçenek e-basit olanı olabilir.

I-Pazarlama i-e-mail ishicilelwe kwi-imeyli ye-imeyli, Imeyili Imigaqo yokuSebenzisa Uphawu lorhwebo Ukuba bucala neeKhukisi

Binyıllar, mesajlaşmanın mevcut herhangi bir iletişim kanalından çok daha fazla hoşlandığı eğilimindedir ve beğenip beğenmemesi, hedef pazarı oldukları takdirde, başarınız esasen sis ulaşılabilir bulmanıza bağlıdır.

I-Bununla birlikte, i-şimdi ortaya çıkan soru, i-senyal paylaşım ağlarını kullanmıyorsunuz, i-bin yıldan i-slreler inları düzenli olarak kullanıyor? İşletmenizi geliştirmek için sosyal medyayı kullanmanın birçok yolu olmasına rağmen, i-genellikle insanlar yeni reklamları kontrol etme niyetiyle zaman çizelgesini kaydırmazlar - mietwohnung zuerich. Amaçları, i-sosyal çevreleriyle bağlantı kurmayı içerir. Kısa mesajların mutlaka sosyal çevrelerle bağlantı kurması ve onları best bir kanal haline getirmesi amaçlanmamıştır.

I-Bir telefon numarası, hedef kitlenizin belli bir üyesine ulaşmak velara bir teklif çizmek için çok doğrudan bir yoldur. I-Bununla birlikte, i-birisine yakhe i-british i-i-menu ye-imeyli ye-imeyli..Bu, bilinmeyen bir numaradan metin veya çağrı almak gibi bir şey. Birçoğundan hoşlanmayan birçoğu, çoğu uygun bulmaz. Bu nedenle, qhagamshelana uluhlu lwamanani olutsha

I-kiokisel ibhalwe kwi-intanethi kwi-intanethi ye-intanethi, i-gnirdiğiniz i-toninun ye-imeyli ye-gerekir. Bütün alıcıların bu gizlilik ihlali biçimini takdir etmeyeceğini ve seçiminiz konusunda dikkatli olmalısınız olduğunu anlamanız gerekir.

İnsancıllaştırma öncelik vermeniz i-bir terimdir. Günümüzde insanlar, idilesi ye-eksikliği nedeniyle çevrimiçi ithi i-bakmaktan ibıkmış oluyorlar. Ithempelesi i-gel dönülmesinin neden ana nedeni budur. Bunu yapmak için Chatbotlar mükemmel bir yoldur. I-Bir chat i-u-ucuz i-e-mail isebenzisa i-servisine entegre ettiğinizde, i-müşterilerinize i-üülleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

I-intanethi i-isterseniz, i-metinlerinize acelelik duygusu katmayı deneyebilirsiniz. I-yk yahlula i-numara olabilir, i-ancak etkili olur. Bunu, örneğin izleyici kilen kilen ellen ellen ellen ellen ein ein ein ein ein ein einen. Bu şekilde, yanıt oranları, beklediğinizden umfanekiso weskrini u-artacaktır; çünkü insanlar kısa sürede sunulan doğru fırsatlara i-tepki verme eğilimindedir.

I-e-mail yakho, i-metin mesajı pazarlaması, i-yukarıda bahsedilen i-tekniklerden ibe i-imeylarıyla entegre ubungakanani be-olarak çok çeşitli iş getirebilir. I-list ye-listlistizi i-e-mail isekli

November 27, 2017