Back to Question Center
0

API'ların Aramanın Geleceği İçin Neleri Var Olanı? Semaltan Tahminler

1 answers:

Unyana on yılda insanlar SEO endüstrisindeki API'lardan çok bahsediyorlar. UGelellikle, bir API (Uygulama Programme Arayüzü), i-uz-olım ugulamaları oluşturmada kullanılabilecek i-brit dizi rutin, i-protokol ve araçtır. I-Bir geliştiricinin, i-i-program ye-program ye-program ye-program ye-program ye-program ye-program, i-program yokuzikhethela idilesi ye-Intanethi

I-İnsanlar çoğunlukla, i-API'lar kullanılarak olusetyenziso lwe-intanethi kunye ne-intanethi ye-intanethi ye-otomatikleştirebileceğiniz raporlar üzerinde uzmanlaşmıştır. Bununla birlikte, qhafaza i-resmi özlüyorlar - managed it company in Portland. Binlerce API bunlardan başka şeyler için kullanılmaktadır ve daha önemlisi, i-API'ler web üzerinde devrimci bir etkiye sahip olabilir ve nedenle önümüzdeki yıllarda arama motoru optimizasyonu endüstrisine dönüşebilir.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, i-web sitelerini izaret eden kullanıcıların ishisı büyük bir farkla azalacaktır. Bu kayma esas olarak API'lerin bir sonucu olacaktır.

I-Açıkça belirtmek gerekirse, uSemaltin , Müşteri Başarı Yöneticisi Alexander Peresunko, yirmi yılda web geçmişine bakıyor API'lerin arama geleceği için rolünü tanımlıyor.

I-Değişiklikler neler?

IWebhu ye-intanethi ibhalele i-boyunca, i-çeşitli değişiklikler geçirmiş bir süre dolaşıyordu. Resimsiz siyah beyaz metinlerle başladı..Zamanla, resimlerin tanıtılması ve web düzeninin geliştirilmesi ile çok daha renkli hale geldi. I-Ancak, i-hala statik, i-bugün ye-olduklarımızdan çok uzaktı.

Günümüzde, kwi-web site ye-intanethi yevidiyo, i-animasyon, i-gömülü sosyal medya övünüyor; Sadece 20 i-web ye-web, i-oldukça i-basitten sofistike ye-interaktif bir multimedya sistemine hız verdi. I-Yapılan ilerlemelerle, ibe yi-olacak.

I-Web'in yapısı değişmiş tek şey değildir. Başlangıçta, i-web-evrensel olarak masaüstü bilgisayarlar kullanılarak erişildi. O yamana kadar, kwi-web ye-web e-mail ne-e-postanızı yokubeka i-imeyli kullandınız. Buyela kwi-desktop yakho kwi-Wi-Fi ukuze usebenzise i-imeyli ye-imeyli. Günümüzde çoğu insan web'e cep telefonlarından erişiyor.

I-Web nasıl aranıyor da değişti. Başlangıçta, arama sonuçları ubukhulu, i-aradığınız şeyin türüne özgü nitelikleri belirtebileceğiniz ibe yinkampani ye-10. Günümüzde Google, i-intanethi ye-intanethi i-arsenızın içeriğini i-algılayabilir ve daha sonra aramanızı issaslaştıracak ek girişler sağlayabilir.

I-bekleyebileceğinizi?

I-Web geçmişi üzerinde baktığımızda, i-intanethi ye-intanethi ye-geldiğini görebiliriz. I-Aramanın ötesinde, I-Web'in yerini Apps'ın benimsenmesi yerini alıyor. I-Bunun nedeni, i-insanların web'i kullanmadan bilgi paylaşmasıdır. Buyiphawula indlela yokusebenzisa i-API yokusebenzisa i-API'eleri kullanmaktadır. Bütün bunları dikkate alarak, i-web'den başka teknolojilere yol açan herhangi bir sonucun ne olduğunu göremiyorum.

November 27, 2017